Dikiş Evi Hikayesi

Dikişevi kaftanları 2003 yılında Nida memişoğulları tarafından Facebook’ta açılmış bir sayfadır.Dikişevi evde dikiş dikmenin en yalın halidir aslında.

Facebookta daha kolay bulunabilmek adına dikişevi ismi konmuştur. Günlük kıyafetlerle başlayan sipariş dikiş dikme serüveni abiye,gelinlik ve kaftanla devam ederken organizasyon firmalarının Bizi keşfetmesiyle tamamen kaftana yönelmemize sebep olmuştur.

Bursa’nın önemli organizasyon firmalarına kaftan kreasyonları hazırlayarak bu konudaki tecrübemizi arttırdık. On yıl süren tecrübe dolu yıllar sonunda 2013 Ocak ayında kendi kreasyonumuz ve ses getiren fotoğraf çekimlerimiz, ilk kez Uygulanan arkadaşlara kiralanan nedime kıyafetlerimizle piyasada yerimizi aldık. Merhum eşim kamil memişoğullarının rakipsiz vizyonu, bizi kaftan hizmeti konusunda Türkiye’ye hizmet veren artık sınırlarına sığamayan ilk kuruluş binamız olan Gökdere’deki yerimize taşınmamıza neden olmuştur. Şunda aktif olarak Nilüfer / Çamlıca’da hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı firmamız en güzel gününüzü en özel gün haline getirebilmek adına sizler için biçilmiş kaftanlar teslimattan mutlu ayrılmanıza kadar en ince ayrıntısına düşünülmüş Saatler süren toplantılar ve gözlemler sayesinde oluşmuştur.

Kaftanlar firmamız bünyesinde bulunan atölyede her biri ayrı ayrı tasarlanarak ve üzerinde paha biçilemez el işlemeceliğiyle Hazırlanmaktadır. Her yıl yeni kreasyon değil, her daim yeni kaftan üretmekteyiz. 3000’i aşkın kaftan ile türkiyenin kaftan piyasasında Modaya yön vermeye devam ediyor.

Rabbim güç verdiği sürece türkiyedeki gelin hanımlarımıza hizmet vermeye titizlikle devam edeceğiz. Mutluluğunuz, mutluluğumuzdur.

Merhum Kamil Memişoğulları’na minnetle.

hakkinda hak 1
Kaliteli Ürünler
Kaliteli Ürünler
Kaliteli ürünlerden oluşan çeşitlilik.
Kurumsal Firma
Kurumsal Firma
Kurumsal yapıdaki firmadan çözümler.
Güvenilir Ödeme
Güvenilir Ödeme
Size özel güvenilir ödeme yöntemleri.
hakkimizda kaftan 1

Kaftan

Hemen içeriği incelemek için tıklayabilirsiniz.

hakkimizda nedime 1

Nedime - ARKADAŞ TAKIMI

Hemen içeriği incelemek için tıklayabilirsiniz.

hakkimizda arkadas takimi 1

ANNE - BEBEK KAFTAN

Hemen içeriği incelemek için tıklayabilirsiniz.

Dikiş Evi

Müşterilerimize İzmir kaftan kiralama, Çanakkale kaftan kiralama, Antalya kaftan kiralama, Bursa kaftan bindallı ve çocuk kaftan kiralama hizmetleri veriyoruz.

Your cart is empty.